Nákupní centrum G3 Shopping Resort Gerasdorf

od 759 Kč
Sleva -5% 799 Kč

 • ubytování: různéubytování: různé
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Program zájezdu

1. den: odjezd v brzkých ranních hodinách.
G3 Shopping Resort není nákupním centrem v pravém slova smyslu, ale spíše nákupním resortem. Představuje jedinečnou kombinaci nakupování a příjemné pohody a se svými 140 obchody nabízí nákupní zážitek pro všechny smysly. Kromě předních domácích i mezinárodních firem ze světa módy, potravin, elektrospotřebičů, multimédií, sportu, drogerie, bydlení a gastronomie jsou to především regionální provozovatelé s regionální nabídkou, kteří nákupnímu centru dodávají mimořádnou atmosféru.
K pocitu pohody v nákupním resortu významně přispívá také architektura. Budova se zvlněnou střechou v podobě obrovské vlny decentně zapadá do vinařské oblasti Weinvierter, vnitřním prostorám dominuje jas zásluhou dostatku přirozeného světla, ale vládnou tu i příjemné barvy a vysoce kvalitní materiály.
G3 je největší nákupní centrum v Rakousku postavené během jediné stavební fáze a největší, které splnilo požadavky na životní prostředí.
Odjezd v podvečer. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

duben 2022

02.04.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem
Sleva 5% 799 Kč 759 Kč
cena za 1 den (0 nocí)

listopad 2022

12.11.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem
Sleva 5% 799 Kč 759 Kč
cena za 1 den (0 nocí)

Cena zahrnuje

 • * dopravu autobusem
 • * služby průvodce
 • NÁSTUPNÍ MÍSTA: Rychnov nad Kněžnou - Vamberk - Kostelec nad Orlicí - Týniště nad Orlicí - Hradec Králové - Pardubice - Chrudim (nebo Holice) - Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Svitavy - Brno.

Cena nezahrnuje

 • * komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 40 Kč/dospělá osoba, 32 Kč/dítě do 18 let
TOPlist