Amsterdam, Alkmaar, Delft, Keukenhof - Belgie a Holandsko: Brusel, Amsterdam a okolí - Keukenhof, Zaanse Schans a Delft


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
  • Poznávací zájezdy

Zažijte procházku voňavými květinovými parky, plavbu vodními kanály a chuť vyhlášených holandských sýrů. Během šestidenního pobytu vám ukážeme větrné mlýny, historický skanzen, známé památky, muzea a mnohé další.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR: V odpoledních hodinách odjezd z ČR s tranzitem přes Německo.
2. den: Belgie - Brusel: Příjezd do Bruselu , hlavního města Belgie. V rámci prohlídky města se podíváte do katedrály svatého Michala a svatého Guduly . Projdete se po náměstí Grande-Place s měšťanskými domy ze 17. století, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Projdete se přes nejstarší obchodní pasáž v Evropě k nejznámější bruselské sošce Manneken Pis (česky známé jako Čůrající chlapeček). Bude také individuální volno, které můžete věnovat například prohlídce Královského muzea výtvarných umění nebo Technického muzea. Ve večerních hodinách odjezd na hotel.
3. den: Holandsko - Delft, Haag: Navštívíte město Delft , někdejší sídlo holandských hrabat, které je proslavené známou delfskou keramikou fajáns . Přesun do Madurodam - historického jádra města Delft, kde uvidíte významný kostel Nieuwe Kerk . Zastávka bude i v Scheveningenu , nejvýznamnějším lázeňském letovisku ve městě Den Haag . Dominantou tohoto místa je obrovské ruské kolo, stojící nad Severním mořem. Projít se můžete po pobřežní promenádě s malými obchůdky a kavárnami. Večer návrat na hotel.
4. den: Holandsko - Zaanse Schans, Keukenhof, Gouda: Navštívíte skanzen Zaanse Schans , kde se nachází pět druhů větrných mlýnů, holandské dřevěné domy a tři muzea. Proniknete do historie tradičních řemesel - uvidíte výrobu dřeváků a sýrů. Sýry můžete také ochutnat a zakoupit. Přejedete do Keukenhofu - největšího květinového parku v Evropě . Park má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin. Ve večerních hodinách odjezd na hotel. Po cestě na hotel proběhne prohlídka města Gouda , který se proslavil stejnojmenným sýrem. Proběhne krátká prohlídka historického cestra.
5. den: Holandsko - Amsterdam: Přesunete se do Amsterdamu , kde s průvodcem navštívíte náměstí Museumplein, ulici Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulici Rokin, květinový trh a individuálně pivovar Heineken. Následuje volný program - posezení v kavárnách a volno k nákupům. Podle zájmu můžete navštívit Vondelpark nebo muzea: Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum nebo Muzeum Anny Frankové (doporučujeme vám rezervaci vstupenek předem online na odpolední hodiny). Nepřijdete ani o plavbu na lodičkách po místních kanálech. Navečer si můžete individuálně prohlédnout Čtvrť červených luceren s kostelem Oude Kerk. Večer odjezd do ČR.
6. den: Příjezd do ČR: Návrat do ČR v ranních nebo dopoledních hodinách.

13.04. - 18.04.22 středa - pondělí
snídaně autokarem
Sleva 10% 6 799 Kč 6 119 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • 3x ubytování v hotelu*** s vlastní koupelnou
 • 3x bufetová snídaně
 • cestovní pojištění vč. covid-19
 • pojištění storna
 • služby průvodce
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa včetně parkování 10 € /os./noc
 • vstupy v rámci programu
TOPlist