Relax na plážích Malediv + VEČERNÍ KRMENÍ REJNOKŮ A ŽRALOKŮ (letecky z Prahy)


 • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
  strava: plná penzestrava: plná penze
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Pobytové zájezdy
  • Exotika

Perfektní dovolená bez davů turistů? Maledivy… Užijete si soukromí na sněhobílých plážích ve stínu kokosových palem. Osvěžíte se v tyrkysových lagunách. Vyzkoušíte si krmení rejnoků a žraloků. Se šnorchlem či ploutvemi se ponoříte do hlubin oceánu. Můžete pozorovat delfíny, grilovat na pláži nebo objevit metropoli Male. Nechte se unést rájem – zažijte dokonalý odpočinek na Maledivách!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění: EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (80 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Stravování: plná penze

plná penze

Ubytování: hotel *****

luxusní 5* resort na Maledivách
ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (dle dostupnosti)

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách a přestup v hlavním městě Kataru Dauhá. 
2. den: Po příletu do Male se přesuneme lodí k luxusnímu resortu. Čeká nás pozemský ráj, ve kterém si vychutnáme vše, co nádherný exotický ostrov nabízí. Po dlouhém letu se objednaným transferem necháme dovézt k luxusnímu resortu, ve kterém budeme ubytovaní po celou dobu oddechového zájezdu. Hlad zaženeme v místní restauraci a osvěžíme se výbornými drinky  z hotelových barů. Pro milovníky sportu jsou za příplatek k dispozici kurty na tenis  nebo široká nabídka vodních sportů . Zrelaxovat tělo po dlouhém cestování můžeme ve wellness centru, které je součástí hotelového resortu.
3. den: Dopřejeme si celodenní relax na bílých plážích maledivských atolů. Zájemci si mohou fakultativně užít jedinečný večer s rybařením a grilováním na pláži. Ostrovní atmosféra vás jednoduše dostane. Můžeme relaxovat  nebo se chopit šnorchlu a objevovat tajemství podmořského světa Indického oceánu. Pod hladinou se nám odhalí kouzelný ráj barevných rybiček a korálových útesů .  Najdou se mezi vámi fanoušci rybaření? Skvělé! Pro zájemce jsme si totiž připravili fakultativní  tradiční večerní rybaření , které je zakončeno barbeque grilováním na pláži . Ulovte si vlastní večeři a zažijte nezapomenutelnou atmosféru Malediv na vlastní kůži!  
4. den: Šumění vln, žhavý písek, lenošení… Zcela se oddáme odpočinku nebo vyzkoušíme některý z vodních sportů. Co třeba adrenalinový windsurfing či projížďka kánoí? Příjemným zakončením dne může být pozorování delfínů na širém moři. Dnes se budeme věnovat  řádnému odpočinku na pláži . Pokud by někdo chtěl odpočívat hlavně aktivně, Maledivy jsou ideálním místem. K dispozici je celá řada vodních sportů. Nabízí se windsurfing, surfing, vodní lyžování, jetski nebo si můžeme půjčit  kánoe . Závěr dne patří pozorovnání delfínů . Zájemci o fakultativní výlet si užijí romantickou plavbu , při které budou usrkávat oblíbený koktejl a kochat se výhledem na západ slunce . Celý zážitek umocní hejna poskakujích delfínů kolem.
5. den: Na dnešek je připraven tzv. Island hopping. Fakultativní zábavná plavba mezi ostrůvky Malediv, během které opustíme severní atol, a vyrazíme objevovat i ty další. Večer se staneme svědky krmení rejnoků. Připraveni?  Se zájemci se fakultativně vydáme na dobrodružnou plavbu mezi jednotlivými atoly. Maledivy jsou souostrovím devatenácti korálových atolů a není nic krásnějšího, než se vydat na plavbu loďkou a některé z atolů navštívit. Kdo se necítí být tak trochu dobrodruhem, může i tento den strávit lenošením na lehátku . Proto jsme přece přijeli.  Večer nás čeká další zážitek v podobě  krmení rejnoků nebo žraloků . A proč až večer? Protože rejnoci patří mezi zdatné plavce, kterým produktivní život začíná právě na večer a pokračuje přes noc.
6. den: Dopoledne bude věnováno hlavnímu městu Male. Se zájemci o fakultativní zážitek nakoukneme do života Maledivanů, prozkoumáme ovocný trh, projdeme se krásným Sultan parkem a nasajeme místní atmosféru. Odpoledne nás opět čeká plážová pohoda. V rámci fakultativního výletu do hlavního města ochutnáme pravou kulturu Maledivanů. Ruch a shon jim nejsou cizí. Navštívíme ovocný trh , který nás okouzlí svou vůní a pestrostí barev. Naskytne se nám jedinečná příležitost nakoupit širokou škálu ovoce a zeleniny, oříšků, ale i koření. V parném dni se můžeme osvěžit čerstvým kokosem (curumba) a pokračovat hned naproti na trh rybí. Blízko tržiště se nachází Sultan park , který je považován za nejkrásnější veřejné místo v metropoli. Místo plné stromů a květin nám poskytne stín pro příjemný odpočinek.  Abychom poznali i náboženskou stránku místních obyvatel, zavítáme k  Islámskému centru a Velké páteční mešitě .  Odpoledne nám opět poslouží k odpočinku na pláži nebo u hotelového bazénu . Pokud budete mít pocit, že relaxu už bylo dost, máme jedno adrenalinové řešení . Pro zájemce je možné objednat také vyhlídkový let hydroplánem nad maledivskými atoly. 
7. den: Správný relax ve stínu kokosových palem nebo šnorchlování v čirých vodách Indického oceánu. Nechte se vtáhnout podmořským světem a odhalte jeho skrytá tajemství. I poslední maledivský zážitek bude dokonalý. Kdo nebude chtít dopoledne relaxovat u vody, může se s námi vydat na dobrodružství se šnorchlem a ploutvemi .  Souostroví Malediv je ideálním místem pro milovníky šnorchlování a potápění . Průzračně čistá a teplá voda, rozmanitost podmořské fauny a flóry je čirým rájem. Pozorovat můžete želvy, rejnoky, chobotnice, murény, barakudy a tisíce dalších druhů ryb a mořských živočichů . Ostatní se mohou poslední den plně věnovat relaxu u hotelového resortu.
8. den: Přesun z hotelového resortu na letiště v Male a odlet zpět do ČR, s přestupem v Dauhá. V závislosti na čase letu se loďkou dopravíme na letiště v Male a poletíme směr domů. 
9. den: Přílet do Prahy. 

březen 2021

06.03. - 13.03.21 sobota - sobota
plná penze letecky
56 990 Kč
cena za 8 dní

listopad 2021

30.11. - 08.12.21 úterý - středa
plná penze letecky
54 990 Kč
cena za 9 dní

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Male – Praha včetně letištních tax (s 1 přestupem)
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 6x ubytování v 5* hotelu
 • 6x plná penze
 • výlet na krmení rejnoků a žraloků
 • technický delegát

Cena nezahrnuje

 • fakultativní výlety a aktivity
 • cestovní pojištění
 • příplatek za all inclusive: 6 990 Kč/os
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 18 500 Kč
TOPlist