TERMÁLNÍ LÁZNĚ BUKOVINA


  • ubytování: různéubytování: různé
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Poznávací zájezdy

Bukowina Tatrzańska je malebné městečko, ležící na úpatí pohoří Polska, okouzlující nádhernou krajinou a divokou přírodou. Termální voda se získává z hloubky 2400m od severozápadního svahu Wysokie Wierch. V hloubce 3780m je horká tekutá magma, která ohřívá termální vodu. Termální lázně BUKOVINA má vynikající terapeutický a rehabilitační opatření. Termální voda obsahuje celkem 28 minerálů. Koupání v této vysoce mineralizované vodě má příznivý účinek na celý organismus a především na muskuloskeletální systém a kardiovaskulární systém. Také pomáhá eliminovat bolesti, záněty, chrání před srdečními chorobami a reguluje hormonální rovnováhu těla. Kromě toho výrazně zrychluje metabolismus a rekonvalescenci po mnoha léčebných a četných onemocněních. Pomáhá také snižovat bolesti hlavy. Koupání v lázních BUKOVINA pozitivně ovlivňuje náladu, zlepšuje psychologický komfort, snižuje stres, stabilizuje nervový systém. Použití termálních vod je také doporučeno pro malé děti a těhotné ženy, a proto je komplex BUKOVINA ideálním místem pro celou rodinu.
Bazény:
Bulgotnik" je bazén s hydromasáží. Bonior basisty – největší krytý bazén v lázních! Snadno ho rozpoznáte - má originální tvar basů. Jacuzzi - dvě velké vířivky, ve kterých budete nejen odpočívat, ale i zlepší se Vám i Vaše pokožka! Smart Stream-"Bystry Potok"(rychlá řeka). Skládá se ze dvou částí s různými hloubkami. Zostawnica- skládá se ze dvou částí - vnitřních i vnějších, mezi kterými můžete hladce projít. Termální voda 30-36oC.
Blue Valley- zde, můžete relaxovat na hydromasážním gauči nebo používat masážní trysky na krk a záda.
Cepersko Płań- zde, je teplota vody nižší, délka bazénu je 20 m. Musíte vědět, že to není "obyčejný" bazén! Když se ponoříte pod vodu - uslyšíte hudbu
Jaskinia nad Porońcem- zde, budete obdivovat kaskády v podobě vodopádu, prozkoumáte skalní jeskyni a necháte se unášet "rychlým proudem"!
Corny Pond" - dvě skluzavky: "Łostry Śwung" a "Krynconka". Nicméně, to není všechno! V tomto bazénu najdete "vodní houpačku"!

Cena zahrnuje:
-dopravu, technického průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje:
-vstup

duben 2022

23.04.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem
650 Kč
cena za 1 den

září 2022

24.09.22 so sobota - sobota
vlastní autokarem
650 Kč
cena za 1 den
TOPlist