Gruzie - luxusní lyžování nejen pro náročné


 • ubytování: hotel **ubytování: hotel **
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
  • Poznávací zájezdy

Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Tbilisi.
2. den: TBILISI - GUDAURI: Přílet v nočních hodinách do Tbilisi, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. Po snídani zhruba 2 hodinový přejezd do lyžařského letoviska Gudauri. Ubytování, nocleh v Gudauri.
3. den: GUDARI: Pobyt se snídaní. Individuální volno k lyžování, snowboardingu či jiným zimním radovánkám. Pro milovníky adrenalinu se nabízí heliskiing, heliboarding, snowmobiling, freeriding nebo paragliding. Středisko Gudauri se nachází na jižním svahu Velkého kavkazského hřebene ve výšce 2.153 m n.m., zhruba 120km od letiště v Tbilisi. Počasí, i přes nadmořskou výšku, zde bývá slunné, teplé a bezvětrné. Nejlepším obdobím pro zimní vyžití je v měsících prosinec – duben, v těch nejvyšších polohách se dá lyžovat i v květnu. Využít můžete celkem 26 upravených sjezdovek v celkové délce 52 km, které zajisté uspokojí jak začátečníky tak naprosté profesionály. Všechny tratě mají certifikát FIS. Areál má k dispozici celkem 18 vleků postavených předními světovými výrobci jako např. Doppelmyer. Vleky jezdí každý den od 10 hod. do 16:00 hod. Dolní stanice kabinové lanovky se nachází ve výšce 1.993 m, zatímco horní stanice ve výšce 3.276 m – vrchol hory Sedzele odkud se naskýtý naprosto famózní výhled. Na svazích a vlecích je k dispozici bezplatné WIFI. Můžete si vybrat z několika půjčoven lyžařského či snowboardingového vybavení, které je možné objednat i předem včetně skipasů. Orientační cena skipasů v hlavní sezóně (prosinec – březen): 1 denní 17€/osoba; 8,5€/dítě od 6 let do 18 let 4 denní 64€/osoba; 32€/dítě od 6 let do 18 let 6 denní 89€/osoba; 45€/dítě od 6 let do 18 let Večerní lyžování 4€/osoba/dítě Půjčovna vybavení orientační cena v hlavní sezóně (prosinec – březen): 15€/den Heliboarding a heliskiing je jednou z vyhledáváných aktivit v této oblasti. Nekonečné plochy panenské přírody, hojně zapadané prašanem vám poskytnou nezpomenutelný zážitek. Heliboarding/heliskiing lze rezervovat předem, avšak hradí se až na místě, a to jen v případech dobrých klimatických podmínek. Heliskiingu se může účastnit uzavřená skupina 4 osob nebo i jednotlivci (přičemž volná místa jsou doplněna ostatními zájemci ze střediska). Cestou vás vždy doprovází místní instruktor, který vás zasvětí do této adrenalinové aktivity. Večer před samotným heliskiingem/boardingem probíhá instruktáž v anglickém jazyce k terénu, technice a sněhovým podmínkám. Orientační ceny: Jednotlivec: 1 jízda 200€; 3 jízdy 400€ Skupina 4 osoby: 1 jízda 750€; 3 jízdy 1520€ V případě zájmu je možné zajistit i pobyt (3 dny, 6 dní) zaměřený pouze na tuto aktivitu.
7. den: GUDAURI - TBILISI: Po snídani odjezd do Tbilisi, ubytování v hotelu. Volný program k individuální procházce městem, nákupům či návštěvě továrny JSC Sarajishvili. Sarajishvili je vyrobeno z nejlepších vinných odrůd z různých vinařských mikrozón Gruzie. Vyznačuje se barvou slámy, elegantním aroma vinného brandy a příjemnou chutí. JSC SARAJISHVILI založil v roce 1884 David Sarajishvili, slavný gruzínský podnikatel a veřejná osoba, doktor chemie a filozofie. Jako první z celého ruského impéria té doby začal vyrábět koňak s použitím klasické francouzské technologie. Díky zeměpisnému místu původu a věkové rozmanitosti vyrábí gruzínský koňak nejlepší kvality. Nocleh v Tbilisi.
8. den: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY: Transfer na letiště a následný odlet do Prahy.

únor 2021

01.02. - 30.04.21 pondělí - pátek
snídaně letecky (Praha)
29 990 Kč
cena za 89 dní (7 nocí)

březen 2021

01.03. - 30.04.21 pondělí - pátek
snídaně letecky (Praha)
29 990 Kč
cena za 61 dní (7 nocí)

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Tbilisi – Praha s přestupem
 • letištní taxy
 • 7 noclehů se snídaní v hotelech 3* (Tbilisi, Gudauri)
 • veškeré transfery
 • asistenci partnerské cestovní kanceláře

Cena nezahrnuje

 • půjčení lyžařského/snowboardingového vybavení
 • cestovní pojištění včetně připojištění zimních a adrenalinových sport
 • heliboarding/heliskiing
 • skipas
TOPlist