Lázně Győr - Adventní Györ s návštěvou termálních lázní


  • ubytování: ubytování:
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem

Program: Odjezd z Brna v 6:30 hod . Ráno příjezd do termálních lázní Györ. V lázních jsou kryté i venkovní sedací a plavecké bazény s termální vodou bohatou na minerály (teplota vody v bazénech 29 o C - 38 o C), s perličkovými lázněmi, podvodními masážními tryskami, vodopády a tobogány (64 m a 38 m). Za příplatek je možné využít saunu nebo masáže. Nachází se zde také restaurace s výbornou maďarskou kuchyní (teplé jídlo: 1.500-3.500 HUF), kavárna a vodní bar přímo v bazénu. Termální voda je zvláště vhodná při léčbě pohybového a trávícího ústrojí, při dýchacích a gynekologických obtížích.
Pro ty z Vás, kteří neupřednostňují celodenní koupání v lázních, máme možnost procházky s průvodcem do historického centra Györ a návštěvy místních adventních trhů. U vyzdobených stánků s vůní levandule a vánočního koření si budete moci vychutnat svařené víno a vyzkoušet například maďarský chleba se sádlem, cibulí a paprikou či tradiční klobásy a samozřejmě nakoupit maďarské speciality...
Na trzích můžete strávit celý den anebo se vrátit do termálů na odpolední relaxaci.
Předpokládaný odjezd z Györu v 18:00 hod. Příjezd do Brna bude v 21:00 hod . 
 
Doporučujeme si vzít s sebou plavky, osušku, župan a gumové přezůvky.

Poznámka: Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či ternímů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Doprava: autokarem

Nástupní místa zdarma: Brno, Břeclav, Bratislava


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.)
TOPlist