Längenfeld - Appartementhaus Holzknecht ***


  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Aktivní dovolená
    • Lyžování

Poloha: Centrum: Landeck 1,5 km,
Veřejný krytý plavecký bazén: Pettneu 15 km,
Obchod s potravinami: Landeck 1,5 km,
Možnosti nákupu: Landeck 1,5 km,
Nádraží: Landeck 2 km,
Letiště: Innsbruck 65 km,
Ledovec: Kaunertaler 25 km,
Nadmořská výška: 817 m,
Lyžařský areál/Lanová dráha: Venet-Gondelbahn Zams 2 km,
Běžecká stopa: Fliess 15 km,
Skibus (nejbližší zastávka): Landeck 1,5 km,
Možnost sjezdu na lyžích až k hotelu: ano (při dobrých sněhových podmínkách),
"Ski 6": 6 Top-lyžařských oblastí v okruhu cca 30 km.

Pro děti: Dětská postýlka.

Všeobecné vybavení: Recepce, Přijímací prostory, Hotelová hala/ Lobby: velmi hezká a rustikální, Zimní zahrada, lovecká světnička, WiFi: za poplatek na místě v zimní zahradě, Výtah, Parkoviště: zdarma, Garáž: zdarma krytá stání dle dostupnosti, Snídaňová jídelna, Jídelna, Restaurant: a-la-Carte v zimní zahradě, Bar, Terasa, Zasedací místnost.

Zdarma fitness, wellness: Wellness: 250 m2,
Pro děti od 10 let.
Parní lázeň, Finská sauna, Sanarium, Infrasauna, Relaxační místnost, Kneippovací bazének, Otevírací doba: Saunový úsek denně od 16:00 do 19:00 (vyjma neděle).

Zábava v ceně: Stolní tenis,
slevová kartička Tirol West Card na objednaný pobyt, četné slevy a vstupy ve městech Landeck, Zams, Fliess, ToBadill, Grins a Stanz. Další informace a detaily na www.tirolwest.at.

Další služby: Platební karty: Bankomat/EC-Karta, Bezbariérový přístup: ne, Příjezd od: 14:00, Odjezd do: 10:00.

Stravování: vlastní

Strava v ceně: Polopenze, Snídaňový bufet, Salátový bufet, Vegetariánské menu, Večeře (3 chody): výběr ze 3 hlavních jídel, Tematické večery: 1 x za pobyt italské a tyrolské speciality, Silvestrovská večeře: přijetí s aperitivem, gala večeře.

Ubytování: apartmán

4-hvězdičkový Hotel Tramser Hof s dlouhou tradicí, leží na majestátním, tichém místě, na kopci s nádherným panoramatickým výhledem, asi 1000 m n. m.

Vybavení pokojů: Vana nebo Sprcha/WC, Fén, Za poplatek Euro 5,- /pobyt možnost zapůjčení županu - platba na místě, Balkon/Terasa: dle volby, Telefon, Satelitní TV, Trezor: zdarma, světlé a přátelsky působící pokoje. Dětská postýlka je při plném obsazení pokoje k dispozici ve všech typech pokojů.: kromě jednolůžkového pokoje, třílůžkového pokoje s balkonem a čtyřlůžkového pokoje s balkonem,

Typ pokoje: 2 lůžka Vana/Sprcha/WC, částečně s balkonem, 26 - 28 m2, 2-3 lůžka Vana/Sprcha/WC, částečně s balkonem, 26 - 28 m2, 1 lůžko Vana/Sprcha/WC, ~ 16 m2, 2-4 lůžka Vana/Sprcha/WC/Balkon, 26 - 28 m2, 2 lůžka Vana/Sprcha/WC, Economy, částečně s balkonem, velké postele, ~ 21 m2.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)
TOPlist