Medulin - Apartmány Kažela **


 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Poloha: Apartmánový komplex Kažela leží asi 3 km od centra letoviska Medulin. Rozprostírá se na ploše 1 000 000 m2 a je obklopený krásnou přírodou. Nabízí bohaté možnosti na sport i zábavu.

Vzdálenost od moře: asi 100-300 m

asi 3 000

Pláž: Oblázkově-kamenitá: asi 100-300 m od apartmánů, místy travnatá, asi 3 km dlouhá pláž pouze pro hosty rezortu. Možnost plážového servisu (za poplatek).

Vybavení: Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu (za poplatek), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifotbal, házená, volejbal), plážový volejbal, minigolf, potápěčské centrum, 6 fotbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, dětské hřiště, animační programy pro děti i dospělé. Restaurace (a la carte), café bar, pizzerie, fast food, plážový snack bar.

Sport a zábava: Vodní park s několika venkovními bazény (menší bazénky, se sladkou vodou), multifunkční sportovní hřiště (tenis, minifotbal, házená, volejbal), plážový volejbal, mini-golf, potápěčské centrum, 6 fotbalových hřišť, půjčovna kol, půjčovna sportovního vybavení, animační programy. Restaurace, café bar, pizzerie, fast food, plážový snack bar. V Medulinu bohaté možnosti k zábavě – diskotéky, taneční terasy, v sezóně živá hudba. Možnost výletů do Puly (veřejný autobus jezdí v sezóně každou hodinu). Pro děti: dětské hřiště, animační programy, v Medulinu zábavní park pro děti.

Informace: check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (max. 1 zvíře/apartmán; za poplatek).

Stravování: vlastní

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurací přímo v rezortu.

Ubytování: apartmán

Kapacita: 3-lůžkový apartmán: 15
5-lůžkový apartmán: 15
Celkem osob: 120

Apartmánový rezort Kažela nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve 3 a 5-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací (za poplatek), TV/SAT, soc. zařízením a s balkonem nebo terasou, parkování. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BILO 3

Obsazenost 2-3 osoby, asi 28 m2, ložnice se třemi lůžky, kuch. kout, soc. zařízení, TV/SAT, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (za poplatek). Přízemí nebo 1. patro.

TRILO 5

Obsazenost 4-5 osob, asi 46 m2, dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu (sofa) a kuch. koutem, soc. zařízení, TV/SAT, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (za poplatek). Přízemí nebo 1. patro.


(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Slevy

 • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Cena zahrnuje

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo a ručníky, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění
TOPlist