Alba Adriatica - Rezidence El Chico ***

Alba Adriatica - Rezidence El Chico ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Příjemná apartmánová rezidence El Chico leží v atraktivní části Alba Adriatiky - přímo u pláže a pěší a cyklistické promenády. Místo je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodné pro rodinnou dovolenou a pro ty, kteří mají rádi živější prostředí. V blízkosti rezidence se pro milovníky nakupování nacházejí obchody s různým zbožím a když vyhladovíte, můžete si zajít na vyhlášenou pizzu nebo těstoviny do okolních restaurací nebo pizzerií a cestou domů se stavit na drink do jednoho z barů.

Vzdálenost od moře: asi 50 m od ubytování

asi 150

Pláž: Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře, část pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek na místě.

Vybavení: Rezidence El Chico má bezbariérový vstup, výtah a soukromé parkoviště (150 m od rezidence). Možnost wifi připojení a klimatizace (na vyžádání/za příplatek).

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích podél palmové promenády, beach volejbal na bílé pláži, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití - kavárny, bary, restaurace,zmrzlinárny a pizzerie. Pro děti: dětská hřiště, pískoviště.

Doporučujeme: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu!
Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží).
Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje.
Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa).
Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční.
Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec-srpen).

Informace: check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky, v rezidenci nejsou k dispozici k pronájmu.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Ubytování: apartmán

Kapacita: 4-lůžkový apartmán: 5
6-lůžkový apartmán: 5
Celkem osob: 50

Standardně vybavené apartmány s vlastním příslušenstvím, TV, pračkou a parkovacím místem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4+1

obsazenost 2-5 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s 2 lůžky (jedno je vysouvací) a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon s výhledem na moře. Možnost 5. lůžka (za poplatek).

TRILO 6+1

obsazenost 4-7 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s 2 lůžky (jedno je vysouvací) a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon s bočním výhledem na moře. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

BILO 4

obsazenost 2-4 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon s výhledem na moře.

TRILO 6

obsazenost 4-6 osob, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 lůžky (od obývací místnosti oddělena šoupacími dveřmi), obývací místnost s 2 lůžky (jedno je vysouvací) a s kuchyňským koutem, TV, pračka, koupelna a balkon.

Stravování: vlastní

Vlastní. Možnost využití pestré nabídky místních restaurací.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

21.09.19 so 8 dní 1 272 Kč vyprodáno
21.09.19 so 8 dní 1 752 Kč objednej
21.09.19 so 8 dní 1 272 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění

Slevy

  • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 28.2.2019

Fotogalerie

Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico Rezidence El Chico

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,50 Kč
EUR 25,92 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto