Pag - Villa Benko ***


 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Poloha: Villa Benko je vzdálená 20 m od moře a od centra letoviska asi 1 200 m. V blízkosti naleznete restaurace, obchody, bar. Oblast je známa pro svou bohatou faunu a flóru a křišťálově čisté moře. Pro aktivní turisty je v letovisku pláž s různými vodními atrakcemi a tobogánem.

Vzdálenost od moře: asi 20 m od vily

1200

Pláž: Oblázková: asi 20 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Vybavení: Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Hostů je k dispozici gril a parkování.

Sport a zábava: V blízkosti sportovní areál s tenisovými kurty, hřiště na volejbal, basketbal, vodní a plážové sporty, potápění, restaurace, kavárny, diskotéky, živá hudba. Pro děti: hřiště na míčové hry, pískoviště, prolézačky.

Doporučujeme: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Informace: check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování: vlastní

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ubytování: apartmán

Kapacita: 2-lůžkový apartmán: 2
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 8

Villa Benko nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech typu BILO a TRILO, vybavených TV/SAT, klimatizací (za poplatek). Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

BILO 2

Obsazenost 2 osoby, apartmán se nachází v první patře, dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, balkon s výhledem na moře.

TRILO 4

Obsazenost 4 osoby, apartmán se nachází v první patře, 2x dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení, klimatizace (za poplatek), TV/SAT, balkon.


(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Slevy

 • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Cena zahrnuje

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkování, služba tel. asistence, garanční pojištění
TOPlist