Bibione Spiaggia - Rezidence Corso ***


 • ubytování: apartmánubytování: apartmán
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Poloha: Rekonstruovaná apartmánová rezidence Corso leží v blízkosti Piazzale Zenith. Je obklopena krásnou zahradou, ideální pro relaxaci a odpočinek. Je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi, mladé páry nebo skupinky. Od centra, bohatého na kulturní a společenský život, je vzdálená asi 250 m.

Vzdálenost od moře: asi 50 m od rezidence.

250

Pláž: Písečná: asi 50 m od rezidence, jemný, zlatavý písek, prostorné volné i placené pláže, pozvolný vstup do moře. Plážový servis (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady k zakupení od agentury. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Vybavení: Vkusně zařízené apartmány s TV a balkonem, každý apartmán má vlastní parkovací stání.

Sport a zábava: Jízda na kole či kolečkových bruslích, vodní a plážové sporty jako beach volejbal, půjčovna šlapadel na pláži. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: dětské hřiště, prolézačky a další atrakce na pláži.

Doporučujeme: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců.
Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů.
Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace: check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 7.00-9.00 hod.

Na místě se hradí povinná pobytová taxa 0,75 EUR/osoba/den. Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek).
Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 500 m od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.

Stravování: vlastní

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ubytování: apartmán

Rezidence Corso nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu a možnost ubytování v apartmánech pro 2 až 6 osob. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

MONO 4

Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 rozkládací dvoulůžka, TV, trezor, soc. zařízení se sprchovým koutem, velký boční balkon s výhledem na moře.

BILO 6

Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, velká ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou nebo palandou, TV, trezor, soc. zařízení se sprchovým koutem, boční balkon s výhledem na moře.

TRILO 6 M

Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 oddělenými lůžky, TV, trezor, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře.

TRILO 7

Obsazenost 4 až 7 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 oddělenými lůžky, TV, trezor, soc. zařízení se sprchovým koutem, balkon s bočním výhledem na moře.


(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Slevy

 • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Cena zahrnuje

 • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, 1 parkovací místo, služba tel. asistence, garanční pojištění
 • Pozn.: závěrečný úklid apartmánu je hrazen v případě předání neuklizeného apartmánu
 • Pozn.: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let
TOPlist