Martinsicuro - Rezidence Alighieri ***

Martinsicuro - Rezidence Alighieri ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Nová moderní rezidence Alighieri s luxusně vybavenými apartmány se nachází ve středisku letoviska Martinsicuro, leží asi 200 m od pláže, pěší a cyklistické promenády. Rezidence má výtah a bezbariérový vstup, proto je vhodnou volbou pro rodiny s malými dětmi, lidmi s pohybovými obtížemi a seniory. Parkování je přímo u objektu. V blízkosti jsou restaurace, obchody, pizzerie, bary, diskotéky a cukrárny. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po pobřeží, sledování západu slunce. Oblast je vyhledávána turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře: asi 200 m od rezidence.

asi 500

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Vybavení: Všechny apartmány s příslušenstvím jsou vybaveny TV/SAT, pračkou a parkovacím místem a wifi připojením. Rezidence má výtah a bezbariérový přístup.

Sport a zábava: Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.

Doporučujeme: Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu! Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží). Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje. Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa). Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec a srpen).

Informace: check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Ubytování: apartmán

Kapacita: 4-lůžkový apartmán: 4
6-lůžkový apartmán: 3
Celkem osob: 34

Rezidence Alighieri nabízí příjemné ubytování v apartmánech pro 2-6 osob s možností klimatizace (na vyžádání/za poplatek), bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

obsazenost 2 až 4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sociální zařízení a balkon.

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob, ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2x sociální zařízení a balkon.

Stravování: vlastní

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, parkovací místo, Wi-Fi internet, služba tel. asistence, garanční pojištění

Slevy

  • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Fotogalerie

Rezidence Alighieri Plaz Martinsicuro Plaz Martinsicuro Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri Rezidence Alighieri

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,46 Kč
EUR 25,88 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto