Lido Adriano - Rezidence Belvedere ***

Lido Adriano - Rezidence Belvedere ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Elegantní rezidence leží asi 40 m od písečné pláže. Centrum města Ravenna je vzdáleno asi 13 km. Rezidence je v dosahu pěší zóny (asi 600 m) plné zábavních zařízení, obchodů, restaurací a barů, máte tedy široké možnosti jak si zpestřit Vaše večerní procházky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem lákají k různým sportovním aktivitám. Příjemné jsou i odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfortní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře: asi 40 m od rezidence.

asi 1 300

Pláž: Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Pláž je volně přístupná, možnost zapůjčení plážového servisu (slunečníky a lehátka) - cena asi 15 EUR, toalety, sprchy, bary.

Vybavení: U rezidence se nachází 2 bazény - velký bazén pro dospělé a menší pro děti (v provozu 1.6.-15.9., změna vyhrazena) nutná koupací čepice, nehlídané parkoviště (zdarma, do vyčerpání míst) a výtah.

Sport a zábava: Přímo u rezidence se nachází 2 venkovní bazény, je zde spousty bohatého sportovního a zábavního vyžití: tenisová hřiště, vodní parky, windsurf, beach volley, malý fotbal, škola mozaiky a hlavne Mirabilandii, největší zábavný park v Itálii, který se nachází 20 km od rezidence.

Doporučujeme: Delfinárium Riccione: delfinárium, ve kterém Vás během představení přesvědčí cvičení delfíni o své inteligenci a umění. Vodní park Aquafan: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti. Dále nabízí vylety do Ravenny (13 km), San Marino(60 km), Benátky (140 km), Florencie (150 km) a mnoho uměleckých a přírodních zajimavostí Ravenny.

Informace: check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 09.00 hod.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Ubytování: apartmán

Apartmány s vybaveným kuchyňským koutem, soc. zařízením a parkovacím místem. Bližší informace apartmánech naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

TRILO 6+1

Obsazenost 4-7 osob: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 oddělenými lůžky (může být palanda), soc. zařízení, trezor, balkon, parkovací místo. Možnost 7. lůžka (za poplatek).

Stravování: vlastní

Vlastní. Dále doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

21.09.19 so 8 dní 712 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo, služba telefonní asistence, garanční pojištění

Slevy

  • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Fotogalerie

Rezidence Belvedere Bazen Interier apartmanu Interier apartmanu Interier apartmanu Interier apartmanu Plaz Plaze v Lido Adriano Rezidence Belvedere Rezidence Belvedere Rezidence Belvedere

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,50 Kč
EUR 25,92 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto