Lignano Sabbiadoro - Villa Maddalena ***


  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře

Poloha: Villa Maddalena se nachází v klidné části, kousek od centra letoviska a jen pár kroků od pláže. Nedaleko rezidence se nachází oblíbené minigolfové hřiště. Toto vyhlášené středisko Vám připraví nezapomenutelnou dovolenou. Užijete si slunění na dlouhých plážích, procházky po pobřežní promenádě lemované píniemi, nákupy suvenýrů či módních doplňků. Osvěžíte se pravou italskou zmrzlinou a ochutnáte místní kulinářské speciality. Zasportovat si můžete na pláži i v aquaparku. Letovisko je vhodným výběrem pro všechny věkové kategorie.

Vzdálenost od moře: asi 300 metrů od rezidence

200

Pláž: Písečná: 300 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Prostorné pláže, soukromé i volně přístupné.

Vybavení: Standardně zařízené apartmány, rekonstruované v zimě 2015/2016, s klimatizací, kávovarem, kuchyňským koutem, trezorem, TV-SAT, balkonem a společnou prádelnou a číslovaným parkovacím místem. Možnost připojení Wi-Fi (za poplatek, pouze pro běžné prohlížení - ne stahování).

Sport a zábava: Vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky.
Pro děti: lunapark, ZOO, dětský zábavní park.

Doporučujeme: Castello Di Miramare: uprostřed nádherných zahrad, asi 8 km od Terstu se nachází Castello di Miramare - zámek z 19. století.
Aquasplash: fantastický vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Informace: check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Možnost pobytu s domácím mazlíčkem (za poplatek).
Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 900 m od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.

Stravování: vlastní

Vlastní, s možností využití kulinářských specialit místních restaurací.

Ubytování: apartmán

Kapacita: 4-lůžkový apartmán: 5
6-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 44

Villa Maddalena nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu ve čtyř a šestiůžkových apartmánech s balkonem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

BILO 4

Obsazenost 2 až 4 osoby; obývací pokoj s kuchyňským koutem, s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a pokoj se 3 lůžky, vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem, 2 balkony, parkovací místo.

TRILO 6

Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem, s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a pokoj se 3 lůžky, ložnice s manželskou postelí, vlastní soc. zařízení se sprchovým koutem, 3 balkony, parkovací místo.


(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)
TOPlist