Lignano Pineta - Rezidence Parco Hemingway ***

Lignano Pineta - Rezidence Parco Hemingway ***

8 - denní zájezd | Itálie

Poloha: Rezidence se nachází na pěkném a klidném místě, asi 800 m od centra letoviska. Součástí rezidence je venkovní bazén, kde si hosté mohou odpočinout a zarelaxovat. Rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou zejména pro rodiny s malými dětmi, mladé páry nebo skupinky. Krásné zlatavé písečné pláže s křišťálově čistým mořem Vás lákají k různým sportovním aktivitám. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po promenádě plné oleandrů, palem a borovic. Letovisko je oblíbeným cílem na komfotní dovolenou mezi turisty z celé Evropy.

Vzdálenost od moře: asi 800 m od rezidence.

3000

Pláž: Písečná: asi 800 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Prostorné pláže, soukromé i volně přístupné.

Vybavení: Hostům rezidence Parco Hemingway je k dispozici krásná zahrada, bazén pro děti i dospělé (cca od 15.5. do 15.9.), parkovací místa (zdarma, 1 auto/AP), Wi-Fi internet, a ke společnému užívání je k dispozici pračka.

Sport a zábava: Vodní park Aquasplash, lunapark, dětský zábavní park Juniorpark, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Pobřeží poskytuje dobré podmínky pro beach volejbal nebo windsurfing, půjčit si můžete šlapadlo nebo vodní skútr. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, houpačky, in-line bruslení.

Doporučujeme: Castelo di Miramare: uprostřed nádherných zahrad se nachází zámek z 19. st., který dal postavit arcivévoda Maxmilián Habsburský, pozdější mexický císař. Aquasplash: fantastický vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé. Gulliverlandia: jeden z největších zábavných parků.

Informace: check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Info pro klienty cestující autobusem: Rezidence se nachází cca 3 km od agentury, odtud se klienti k ubytování dopravují sami.
(TourOperátor: ADRIALAND s.r.o.)

Ubytování: apartmán

Kapacita: 3-lůžkový apartmán: 5
4-lůžkový apartmán: 5
6-lůžkový apartmán: 4
Celkem osob: 59

Ubytování je zajištěno ve čtyř až sedmilůžkových apartmánech, které jsou útulně zařízené. Každý apartmán je moderně zařízen a nabízí k dispozici klimatizaci, TV, fén, elektrický kávovar, trezor a mikrovlnnou troubu. Bližší popis najdete níže u jednotlivých ubytovacích jednotek.

BILO 4

obsazenost 2 až 4 osoby - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, balkon.

BILO 4 D

obsazenost 2 až 4 osoby, dvoupodlažní apartmán- obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení. 1. patro (točitým schodištěm) - dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení, menší balkon.

BILO 5

obsazenost 3 až 5 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžkový pokoj, soc. zařízení a balkon.

BILO 5 D

obsazenost 3 až 5 osob, dvoupodlažní apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení, balkon. Suterén (po schodišti) - třílůžkový pokoj, soc. zařízení.

TRILO 6

obsazenost 4 až 6 osob, dvoupodlažní apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, balkon. Vyvýšené patro - dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení.

TRILO 7

obsazenost 5 až 7 osob, dvoupodlažní apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se 3 lůžky, soc. zařízení, balkon. Vyvýšené patro - dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení.

Stravování: vlastní

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou lahodných specialit.

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

21.09.19 so 8 dní 1 672 Kč vyprodáno
21.09.19 so 8 dní 1 432 Kč vyprodáno
21.09.19 so 8 dní 1 672 Kč objednej
21.09.19 so 8 dní 1 432 Kč objednej
21.09.19 so 8 dní 1 432 Kč objednej
21.09.19 so 8 dní 1 672 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, ložní prádlo, vstup do bazénu, služba tel. asistence, garanční pojištěn
  • Poznámka: vyšší sazba vratné kauce je účtována skupinám osob do 26 let

Slevy

  • 20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2019

Fotogalerie

Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier Rezidence Parco Hemingway - interier

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,50 Kč
EUR 25,92 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto