Gradac - Vila TEO ***


  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: autokaremdoprava: autokarem
    • Pobytové zájezdy

Poloha: nachází se cca 150 m od pláže a cca 200 m od centra letoviska

Pláž: oblázková cca 150 m, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži, vodní sporty za poplatek

Pláž je oblázková cca 150 m, pozvolný vstup do moře, sprchy na pláži.

Vybavení: před vilou je posezení s grilem stíněné stromy. Některá studia mají možnost využití Wi-Fi za poplatek 5,- Euro/týden a klimatizace za poplatek 5,- Euro/den.

MAPA: Zobrazit místo Makarská riviéra - Gradac na větší mapě

Upozornění: jednolůžkový pokoj + 400,- Kč/noc, studio s vlastní kuchyňkou + 1.000,- Kč/pobyt

Poznámka: Cena zahrnuje: dopravu autokarem,  ubytování, stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,- Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytová taxa (platí se na místě) 1,8 EUR/dosp.os/noc, děti 12-18 let 0,9 EUR/noc, dítě do 12-ti let neplatí

Stravování: vlastní

vlastní nebo polopenze formou jednotného menu - česká a chorvatská kuchyně

vlastní nebo polopenze ve vile Velimir Polopenze je podávána v klimatizované jídelně penzionu Velimir (delegát při informační schůzce ukáže). Česká a chorvatská kuchyně. Snídaně je formou bufetu (pečivo, salám, sýr, pomazánka, zelenina, džem, máslo, nutela,  med, jogurt, lupínky, káva, čaj, ovocá šťáva), večeře jednotné servírované menu, salát nebo dezert  a ovoce, voda nebo ovocná šťáva. Možnost zakoupit u kuchařek české pivo, kávu, frapé v korunách/ eurech nebo kunách. Klienti, si mohou ve většině případů dokoupit stravu také u delegáta na místě.

Ubytování: hotel ***

je zajištěno ve 2-4 lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmánech se dvěmi ložnicemi s možností přistýlky, každé studio nebo apartmán je vybaven kuchyňským koutem s vlastním sociálním zařízením, balkónem nebo terasou. Většina studií i apartmánů má výhled na moře (přímý nebo boční - garance přímého výhledu na moře za příplatek 500,- Kč/pobyt) a TV.


(TourOperátor: BON TON, s.r.o.)
TOPlist