Vieste - Casanova


  • ubytování: rezidenceubytování: rezidence
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře

pěkná rezidence je umístěna v klidném prostředí, na mírném vršku, odkud je krásný výhled na okolí. Vhodné především pro rodiny s dětmi. Velmi žádaná rezidence, doporučujeme včasnou rezervaci.

Poloha: od centra : Vieste 2 km.

od pláže : 400 m (z kopce).

Pláž: plaz : písečná s pozvolným vstupem do moře, ohraničená skalami, plážový servis možno dokoupit na místě.

Vybavení: Služby : zahrada, Wi-Fi (zdarma), bazén se skluzavkou, whirlpool, sluneční terasa, dětský koutek, stolní tenis, stolní fotbal, barbecue, víceúčelové hřiště (tenis, minifotbal), pračka (za poplatek).

Zvíře : povoleno jen malé, na vyžádání, 30 €/týden.

Doprava: vlastní

Parkování : 1 místo/ apartmán.

Ubytování: rezidence

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda. Některé apartmány s výhledem na moře (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). B3: (20 m2 + 6 m2 veranda, max. 3 osoby) (apartmány v přízemních bungalovech) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s jedním lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda. B4: (25 m2 + 6 m2 veranda, max. 4 osoby) (apartmány v přízemních bungalovech) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda. C4: (40-45 m2 + 8 m2 veranda, max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, menší ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda. C6: (45-50 m2 + 8 m2 veranda, max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, menší ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda. D6: (60-65 m2 + 8 m2 veranda, max. 6 osob) (v přízemí) dvě ložnice s dvojlůžky, menší ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, 3x SPR+WC (vstup z každé ložnice), TV/SAT, klimatizace (25/6-27/8), veranda.

Postýlka : není k dispozici, možno vzít vlastní (do max. počtu osob, nelze v B3, B4).

Pobyt : sobota/ sobota.


Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: Cestovní kancelář Ludor, s.r.o.)
TOPlist