Silvestr v Paříži 2019 VŠE V CENĚ průvodce, ubytování v hotelu, snídaně, doprava

Silvestr v Paříži 2019 VŠE V CENĚ průvodce, ubytování v hotelu, snídaně, doprava

4 - denní zájezd | Francie

Navštivte překrásnou PAŘÍŽ, prožijte zde Silvestr a zažijte jedinečnou atmosféru za super cenu s ubytováním v hotelu, pokoje s vlastním příslušenstvím, snídaně, zkušený průvodce, autobusová doprava.

Francie PAŘÍŽ, poznávací zájezd, Silvestr, ROMANTIKA a ZÁŽITKY!

Oslavy Silvestra v centru metropole vyvrcholí od 23 hodin večer na bulváru Champs Elysées, která se stane pěší zónou a u Vítězného oblouku, kde se bude promítat barevná světelná show. Promítání bude ukončeno odpočítáváním příchodu nového roku za doprovodu úžasných světelných efektů.

Konečná cena s ubytováním v hotelu se snídaní a pokoji s vlastním příslušenstvím.

- PROFESIONÁLNÍ PRŮVODCE

- PĚKNÝ HOTEL SE SNÍDANÍ

- DOPRAVA AUTOBUSEM, MOŽNOST OBČERSTVENÍ, KLIMA, TOALETA

- BEZ PŘÍPLATKŮ ZA NÁSTUPNÍ MÍSTA - CELÁ ČR PO TRASE Z OSTRAVY PŘES OLOMOUC, BRNO, PRAHU, PLZEŇ, ROZVADOV - další nástupní místa níže.

Navštívíte a zažijete to nejlepší co PAŘÍŽ svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty.

Můžete také zažít romantickou projížďku lodí po Seině, francouzskou kuchyni a nasát jedinečnou Silvestrovskou atmosféru.

Profesionální průvodce Vám umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen.

V případě zájmu si můžete realizovat vlastní individuální program - prosíme informovat o tomto průvodce v průběhu zájezdu a dohodnout následný čas a místo, kdy se připojíte ke skupině.
Uvedený program může být individuálně upraven a optimalizován průvodcem. V případě potřeby programu může být využita i místní doprava (metro, apod.) v ceně cca 3 až 6€ za přejezd.
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Ubytování: hotel **+

Hotel Premiere Classe / Hotel Ibis poskytuje příjemné ubytování v pohodlných a dobře vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím na pokoji (koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou), satelitní televizí a Wi-Fi přístupem k internetu zdarma.

Stravování: snídaně

Kontinentální snídaně včetně nápojů v ceně zájezdu.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst.

Doprava: je realizována klimatizovanými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Termíny a ceny

29.12.19 ne 4 dny 2 990 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • doprava zájezdovým autobusem
  • přepravní poplatky
  • ubytování v hotelu**+
  • profesionální průvodce
  • pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • vstupy dle zájmu: Eifelovka, Louvre, projížďka lodí, přejezdy podzemní i nadzemní dráhou (celkem cca 60 Euro)
  • kapesné dle vlastního uvážení
  • pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
  • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč

Program zájezdu

1. den: Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den kolem poledne (čas bude upřesněn dle konečného počtu nástupních míst), přes Olomouc, Brno, Prahu (cca 17:00), Beroun, Plzeň a Rozvadov, přejezd přes Německo do Francie.
2. den: Příjezd do Paříže
v ranních hodinách (před Paříží uděláme ranní přestávku na hygienu a občerstvení). Přejezd do centra Paříže. Prohlídka historického centra s průvodcem, Vítězný oblouk, Champs Elyssées, náměstí Concorde, Radnice, kulturní Centre Pompidou, náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, Les Halles, kostel St. Eustach, Justiční palác. Latinská čtvrť: Panthéon, universita Sorbonna, Lucemburská zahrada. Večerní Montmartre. Odjezd na hotel, ubytování a nocleh. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
3. den: Poznávací program v Paříž.
Odjezd z hotelu, poznávací program v Paříži: Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna resp. její část Église du Dome, kde je hrobka Napoleona, jehož ostatky sem byly přivezeny z Elby, Alexandrův most, zahrady Tuilleries. Návštěva muzea Louvre, galerie umělecké galerie v bývalém nádraží d´Orsay s díly proslulých impresionistů. La Défense - supermoderní čtvrť s La Grande Arche. Romantická projížďka lodí po Seině (fakultativně). V POZDĚJŠÍ VEČERNÍCH HODINÁCH BUDE INDIVIDUÁLNÍ VOLNO. Odjezd z Paříže bude po půlnoci (cca 02:00 hod.) dle pokynů průvodce. Přesný průběh programu oznámí průvodce před započetím prohlídky.
4. den: Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase v odpoledních a večerních hodinách.

Fotogalerie

Paříž Silvestr 02 Francie Paříž Silvestr 03 Francie Paříž Silvestr 04 Francie Paříž Silvestr 05 Francie Paříž Silvestr 06 Francie Paříž Silvestr 07 Francie Paříž Silvestr 08 Francie Paříž Silvestr 09 Francie Paříž Silvestr 10 Francie Paříž Silvestr 11 Francie Paříž Silvestr 12 Francie Paříž Silvestr 13 Francie Paříž Silvestr 14 Francie Paříž Silvestr 15 Francie Paříž Silvestr 16 Francie Paříž Silvestr 17 Francie Paříž Silvestr 18 Francie Paříž Silvestr

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,49 Kč
EUR 25,91 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto