rezidence La Playa

rezidence La Playa

8 - denní zájezd | Itálie

SCALEA - historické městečko u Tyrhenského moře cca 240km pod NEAPOLÍ. Nedaleko je překrásný záliv POLYCASTRO s ostrovem DINO. Má velice dobrou vybavenost. Pláž je upravená, převážně písčitá nebo oblázková.

Pobytová taxa: v r. 2016 se bude na místě pravděpodobně vybírat taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc
V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod.
Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.
Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený).

Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy, atd. Platí se až na místě.
(TourOperátor: KO-TOUR)

Ubytování: hotel

Ubytování je v REZIDENCI LA PLAYA - leží přímo v centru městečka, cca 100 m od pláže a 300 m od historického centra. V okolí jsou nehlídaná parkoviště. Jednoduše zařízené APT BILO 4/6 se nacházejí v 1. patře (obývací místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, pokoj v patře s manželskou postelí a 2 lůžky, TV, sociální zařízení, balkón).

Stravování: vlastní

vlastní

Doprava: vlastní

Vlastní nebo autobusem (3.890,- Kč - při zakoupení ubytování), dle zadání podmínky výběru zájezdu.
Video, teplé i studené nápoje, tam i zpět se jede nonstop – pouze hygienické přestávky.

Samostatná doprava 4.190,- Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • Vlastní doprava: Pronájem APT na 7 nocí, spotřeby energií. Možnost autobusové dopravy 3590 Kč - při zakoupení ubytování. Autobusová doprava: Pronájem APT na 7 nocí, autobusová doprava, spotřeby energií

Cena nezahrnuje

  • Příplatky: - klimatizace á 10€/APT/den - povlečení a ručníky pro manželské lůžko á 15€, pro 1 lůžko á 10€ Povinné příplatky (na místě): - závěrečný úklid á 15€/APT - kauce 50€/APT Pobytová taxa: v r. 2019 se bude na místě vybírat taxa ve výši 1 - 3€/os.od 10 let/noc. Kompletní pojištění (vč. léčebných výloha a storna zájezdu) á 33,-Kč/os./den, do 15 let = 23,-Kč/os./den

Slevy

  • Děti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč

Fotogalerie

Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa Foto - Scalea - rezidence La Playa

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,50 Kč
EUR 25,92 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto