Silvestr v Malajsii

Silvestr v Malajsii

10 - denní zájezd | Malajsie

Co takhle letos oslavit Nový rok trochu jinak? Exotická Malajsie nabízí nepřeberné množství památek, přírodních krás a kilometry písečných pláží. V úvodu vás pozveme do malajsijské metropole Kuala Lumpuru s pestrou směsicí tradičních kultur, moderních staveb a skvělé kuchyně. Ruch velkoměsta vystřídá zpěv ptáků a šustění čajových lístků v kopcích Cameron Highlands. Naše putování zakončíme na ostrově Penang, nazývaném kdysi "Perlou Orientu". Zdejší starobylé uličky čínských kupeckých domů na závěr vystřídá odpočinek na písečných plážích ostrova.
Velikost skupiny:

8–16 účastníků
Naše doporučení:
Dopřejte si exotického Silvestra! Oslavte letos zimní svátky jinak a vydejte se do Malajsie – za památkami i nádhernou přírodou, příjemným teplem a kilometry písečných pláží

.
(TourOperátor: CHINA TOURS, s. r. o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

snídaně

Doprava: letecky

Termíny a ceny

26.12.19 čt 10 dní PH 59 800 Kč objednej
26.12.20 so 10 dní PH 59 800 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • letenka Praha–Kuala Lumpur–Praha (vč. všech poplatků)
  • pronajaté mikrobusy
  • 7x hotel *** se snídaní
  • 1x slavnostní silvestrovská večeře
  • vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu
  • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

  • Jednolůžkový pokoj – 7800 Kč

Program zájezdu

1. - 2. den: Praha – Kuala Lumpur : přílet a první seznámení s hl. m. Malajsie – večer u majestátních Petronas Twin Towers ( nejvyšší "dvojčata" světa – 452 m).
3. den: K. Lumpur – Cameron Highlands: hlavní pamětihodnosti – Náměstí nezávislosti, Národní mešita, staré nádraží; pokračování do někdejší horské stanice Cameron Highlands (1300 m n.m.) – cestou zastávka u vodopádu Iskandar a u pitoreskních jeskyní Batu , v nichž je ukryt hinduistický chrám střežený houfy opic.
4. den: Cameron Highlands : nenáročné výlety po kopcích v příjemném horském podnebí – procházka mechovým pralesem , návštěva motýlí farmy, květinových a zeleninových zahrad či buddhistického kláštera.
5. den: Cameron Highlands – o. Penang : zářivě zelené čajové plantáže – návštěva továrničky na výrobu čaje s ochutnávkou; půldenní přejezd (přes 13 km dlouhý most) do George Townu úžasná atmosféra starobylého města s koloniální architekturou , mnoha mešitami a čínskými chrámy.
6. den: Penang – George Town : britská pevnost Cornwallis , hodinová věž, okázalý shromažďovací dům klanu Khoo , bohatě zdobený jihoindický chrám, největší buddhistický chrám v Malajsii Kek Lok Si; večer přivítání Nového roku v exotickém prostředí tropické země.
7. - 8. den: Penang : volný program – odpočinek na písečných plážích , možnost vodních sportů a individuálních výletů po ostrově.
9. - 10. den: Penang – Praha: přesun na letiště v Kuala Lumpuru a odlet zpět do Prahy, přílet do ČR 10. den.

Fotogalerie

Vánoční hvězda Architektonické kontrasty Kuala Lumpur Cameron Highlands Cameron Highlands Indická kuchyně v Malajsii - voňavé karí s plackou roti Koloniální a moderní Kuala Lumpur Malajské vlajky na Merdeka Square v Kuala Lumpur Merdeka Square, Kuala Lumpur Mořská idyla Odpolední modlitba v mešitě Masjid Jamek v Kuala Lumpur Oslava nového roku v Malajsii Ostrov Penang – tropický ráj Petronas Towers, Kuala Lumpur Písčité pláže ostrova Pangkor Špízky saté

Kontaktujte nás

Leťte s námi do světa !!!
Odboje 12
73701 Český Těšín

tel.: 776 522 996
email: info@cesky-sen.cz

IČ: 76570088

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,49 Kč
EUR 25,91 Kč
Chorvatsko HRK 3,50 Kč

automobilovedily24.CZ - auto Dilu pro Vaše auto